“Bilmem mi” şarkısıyla gündem olan okul, Sefo’nun konserine izin vermedi

İstanbul Küçükçekmece‘deki Arif Nihat Asya Ortaokulu’nda Sefo olarak tanınan Seyfullah Sağır’ın “Bilmem Mi?” şarkısını söyleyerek dans eden öğrencilerin görüntüleri günlerce sosyal medyada gündem olmuş ve milyonlarca kişi tarafından izlenmişti. Bunun üzerine Sefo, Twitter hesabından “Küçükçekmece’deki bu okulda konser yapmak için kimden izin alabiliriz?” diye sormuş, Küçükçekmece Belediyesi’nin hesabından ise “Sizi ne zaman belediyemizde ağırlayalım?” cevabı gelmişti.

BELEDİYE İZİN VERDİ, OKUL İPTAL ETTİ

Haber türk’ün haberine göre Nihat Asya Ortaokulu’nda öğrencilerin heyecanla beklediği Sefo konseri iptal edildi. Konserin iptal edildiğini açıklayan Müdür Yardımcısı Hafize Polat, gerekçe olarak konsere dışarıdan da ilgi olabileceğini ve eğitimin aksayabileceğini söyledi.

YILIN EN ÇOK DİNLENEN ŞARKISI OLDU

Sosyal medyada viral olan videodaki Sefo’nun “Bilmem Mi?” şarkısı, Spotify’ın açıkladığı verilere göre Türkiye’de 2021’in en çok dinlenen şarkısı oldu.

Magazin Haberleri

Haberi Kaynağından oku: Haberler.com

Not : Bu haber HABERLER internet sitesinden, Yeniistiklal.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi yeniistiklal@gmail.com adresimize gönderebilirsiniz.

“Bilmem mi” şarkısıyla gündem olan okul, Sefo’nun konserine izin vermedi yazısı ilk önce Yeni İstiklal üzerinde ortaya çıktı.


Yeni İstiklal https://ift.tt/3Gvmv8z https://ift.tt/3dF0o37

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski