Hepsinin dini imanı para

Vodafone Park’ta Beşiktaş taraftarı kendi futbolcusunu yuhalıyorsa, ortada ne futbolcu kalır ne teknik heyet… Evet, dün belki tribünler dolu değildi ama milyonların takımı Beşiktaş’ın bu kadar kötü oynamaya, üst üste bu kadar kaybetmeye hakkı yok.

Geçen sezon iyi oynayıp milyonlarca Euro’luk kontratları kapan Rosier ile Ghezzal nerede? Sergen Hoca’nın ısrarla istediği Welinton’un halini gördünüz mü? Aylarca peşinde koşulan Alex Teixeira’yı ortalarda gören var mı? Burası çiftlik mi? Josef, Atiba gibi bu işi gönülden yapanları bir tarafa bırakıyorum, bu yabancı oyuncuların ruhsuzluğuna ne diyorsunuz? Takımın büyüklüğü falan bunlar için hikâye. Hepsinin dini imanı para. Sadece Beşiktaş’ta değil, diğer kulüplerde de durum çok farklı değil. Bu kadar yabancıyı takıma doldurursanız olacağı budur.

Sergen Hoca alternatifli kadro şartı sunup imza attı. İstediği kadro kuruldu ancak bu takım kazanmayı bile unuttu. Burada iki şey akla geliyor. Ya Sergen Hoca takımı idare edemiyor ya da futbolcular hocayı istemiyor. Bana göre futbolcular hocayı istemiyor. Yazıklar olsun. Bir takımda iniş olur da bu kadar çakılma olmaz. Sanki dipsiz kuyuya düştü.

Giresunspor’un hakkını verelim. Mütevazı kadrosuyla Beşiktaş’a futbol dersi verdi.


Korkusuz Gazetesi https://ift.tt/eA8V8J https://ift.tt/3nW5ZrV

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski