İstanbul Telefon Tamiri

Gündelik hayatımızda her an kullanmakta olduğumuz telefonlar her an bozulabiliyor ve bizleri sıkıntıya sokabiliyorlar. Telefonlar bozulduklarında kişilerin kaliteli bir telefon tamircisi bulması kolay olmuyor. Kişiler telefonlarını tamir ettirmek isterken daha kötü durumlarla karşılaşabiliyorlar. Bizler İstanbul telefon tamiri firması olarak müşterilerimizin arıza yapan telefonlarını tekrar kaliteli bir şekilde kullanabilmeleri için hizmet veriyoruz.

Telefonların Tüm Sorunlarına Çözüm Üretiyoruz

Firma olarak alanında deneyimli olan personellerle çalıştığımız için telefonlarda meydana gelebilecek her türlü sorunlar için çözümler üretiyoruz. Firma olarak çözüm ürettiğimiz sorunlar arasında şarj sorunu, ses sorunu, batarya sorunu, ekran sorunu, hafıza kartı okuma sorunu, arama yapma sorunu, sürekli kapanma sorunu ve telefonun açılmama sorunu gibi sorunlar bulunuyor. Her bir sorun için cihazı ayrıntılı bir şekilde inceleyerek sorunun kaynağını buluyoruz. Daha sonrada telefonların sorunlarını en iyi şekilde gideriyoruz.

İstanbul’da Her Marka Telefonu Tamir Ediyoruz

Firma olarak her türlü telefon tamiri yapma yetkinliğine sahibiz. En yeni telefon markalarından eski telefon markalarına kadar tüm telefon markalarının arızalarının en iyi şekilde giderilmesini sağlıyoruz. Kişiler tamir için ofisimize geldiklerinde telefonlarını kendilerinden alarak en kısa sürede sorunu tespit ediyoruz. Sorunu bulduktan sonra soruna çözüm üretiyoruz. Telefondaki sorun parça değişimi ile giderilecek bir sorunsa telefonun parçasını değiştirerek yeni parça takıyoruz.
Parça takımı sonrası telefonun normal çalışmasına dönüp dönmediğini kontrol ettikten sonra telefon sahiplerine teslim ediyoruz. Telefonların ekranları çeşitli sebeplerden kırılabiliyor. Bunun farkında olarak ekranları kırılan telefonların ekranlarını değiştirerek kişilerin telefonlarını eskisi gibi rahat bir şekilde kullanmalarını sağlıyoruz. Tamir için sahiplerinden aldığımız cep telefonlarını en kısa sürede tamir edip sahiplerine teslim ediyoruz.

Telefonların Yazılım Sorunlarını Çözüyoruz

Firma olarak telefonlarda meydana gelen teknik sorunlar dışında yazılım kaynaklı sorunlarının da giderilmesini sağlıyoruz. Telefonlara yeni program yüklenmesi gerekiyorsa programı yükleyerek telefonların kaliteli çalışmasını sağlıyoruz. Telefonların güncelleme yapılmadığı için sorun yaşadığını tespit edersek de telefonların gerekli güncellemelerini yaparak telefon sahiplerine teslim ediyoruz.

İstanbul Telefon Tamiri

İstanbul’da Adresinizde Tamir Hizmeti Veriyoruz

Müşterilerimizin taleplerine yönelik olarak bulundukları adrese giderek cep telefonlarında meydana gelen arızalara çözümler üretiyoruz. Bu sayede yerinde hizmet vermemiz nedeniyle kişiler evlerinden ayrılmadan telefonlarını tamir ettirme imkanını bulabiliyorlar. Ayrıca bu hizmetimiz sayesinde dükkan dükkan tamirci aramak zorunda kalmıyorlar. Kişilerin adreslerine gelip arızalar için en kısa sürede kaliteli çözümler üretiyor ve telefonlarını teslim ediyoruz.

Telefonunuzu Kargo İle Gönderebilirsiniz

Kişilerin evlerinde ve ofisimizde verdiğimiz hizmetler dışında farklı şehirlerden gönderilen telefonların tamirlerini de yapıyoruz. Bunun için telefonlarında sorunlar olan kişilerin ücretsiz kargo hizmetimizi kullanarak telefonlarını firmamıza göndermeleri yeterli oluyor. Kargodan telefonları teslim aldıktan sonra telefonun arızası üzerine çalışmalara başlıyoruz. En kısa süre içinde arızayı tespit ediyor ve en uygun çözümleri üretiyoruz.
Tamir işlemi sonrası ücretsiz kargo hizmetimiz ile telefonları sahiplerine ulaştırıyoruz. Kişiler tamir ücretlerini Havale/EFT şeklinde yapabiliyorlar.

İstanbul Akıllı Telefon Tamir Bölgeleri

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında hizmet verdiğimiz ilçeleri aşağıda sıraladık.

Anadolu Yakası Telefon Tamiri

Adalar –Ataşehir –Beykoz –Çekmeköy –Kadıköy –Kartal –Maltepe –Pendik –Sancaktepe –Sultanbeyli –Şile –Tuzla –Ümraniye –Üsküdar

Avrupa Yakası Telefon Tamiri

Arnavutköy –Avcılar –Bağcılar –Bahçelievler –Bakırköy –Başakşehir –Bayrampaşa –Beşiktaş –Beylikdüzü –Beyoğlu –Büyükçekmece –Çatalca –Esenler –Esenyurt –Eyüp –Fatih –Gaziosmanpaşa –Güngören –Kağıthane –Küçükçekmece –Sarıyer –Silivri –Sultangazi –Şişli –Zeytinburnu

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski