YouTube Klasik Temaya Geri Dönme

Youtube Klasik Temaya Geri Dönme
YouTube'yi sevmeyenimiz yoktur herhalde :) gerek dinlediğimiz müzikler gerekse takip ettiğimiz yayıncıların videoları olsun hepsini bir arada takip edebiliyoruz hatta YouTube Premium özelliği sayesinde reklamsız videolarıda izleme imkanına nihayetinde kavuştuk hatta YouTube Premium sayesinde YouTube artık arka planda bile çalışmaya başladı.

Bununla kalmadı takibi YouTube Premium servisi ile birlikte YouTube Music serviside hayata geçti ve YouTube üzerinden izlediğimiz videoları, dinlediğimiz müzikleri telefonumuza indirip çevrimdışı dinleyebiliyoruz.

Şimdi gelelim ana konumuza, YouTube bu kadar hayatımızın içindeyken 2017 yılında tamamen tasarım değişikliğine gitti ve aşağıda bulunan yeni haline büründü.

Youtube Klasik Temaya Geri Dönme

İlk zamanlarda eksi sürümü kullanmaya müsade etsede artık tamamiyle yeni sürümü kullandırmasına rağmen hâlâ benim gibi alışamayanlar mutlaka vardır.
Eski temaya geçişimiz çok basit hiç bir eklenti gerekmeden bu işlemi halledeceğiz.

YouTube Klasik Temaya Nasıl Geri Dönülür?


YouTube'a girdikten sonra F12 tuşu ile geliştirici araçlarını açın, ardından Application > Cookies yolunu izleyin. Daha sonra PREF isimli verinin değerini bununla &f6=43418 değiştirin.

İşlemleri doğru yaptığınız takdirde sizleri aşağıdaki gibi bir Youtube bekliyor olacak. Takıldığınız yer olursa yorum formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz, bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoşçakalın. :)

Youtube Klasik Temaya Geri Dönme

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski