iPhone Fiyatları Düştü

Apple; geçtiğimiz günlerde iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max adında üç yeni telefonun duyurusunu yaptı. Yeni telefonların Ekim sonu veya Kasım başında Türkiye'ye gelmesi beklenirken, bugün Apple satışta olan iPhone modellerinin fiyatlarını düşürdü.
Apple, yeni iPhone'ları tanıttıktan hemen sonra mevcut modeller indirime girdi. Apple bu konuda hiçbir açıklamada bulunmadı. Apple'ın Türkiye internet sitesinin bazı sayfalarının bir süre kapalı kalması dikkat çekti.
Erişim verilmeyen web sayfalarından bazıları şöyle: iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 7, iPhone 7 Plus...Yeni iPhone Fiyatları Ne Kadar?
iPhone XR'ın başlangıç fiyatı 6499 TL
iPhone 8 ise 4999 TL
iPhone 8 Plus'ın fiyatı 5999 TL
Apple'ın iPhone 7, iPhone 7 Plus ve hatta iPhone XS ile iPhone XS Max modellerini internet sitesinden kaldırdığı dikkat çekti. 
iPhone 11 Fiyatı Ne Kadar?
Apple'ın internet sitesinde iPhone 11 Pro ve iPhone 11 model telefonlara da ulaşabiliyorsunuz. Ancak bu telefonların fiyatları henüz belli değil; zira 'Yakında' ibaresi kullanıcıları karşılıyor ve Ekim ayı sonunda bu cihazların fiyatları açıklanmış olacak. 


iPhone 11 Tanıtım Videosu


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski