Apple’ın bazı ürünlerini indirimli bir şekilde satın almak!

Apple, ögrencilere sunduğu uygulamalar ile eğitime katkı sağlıyor. Öğrencilerin bu uygulamalardan en iyi şekilde faydalanabilmesi için de öğrencilerin Apple ürünlerine olan ihtiyaçlarını biliyor ve her yıl eğitim döneminin başında üniversite öğrencilerine özel indirimler düzenliyor. Peki Apple eğitim fiyatları nasıl, detayları neler?

Apple eğitim fiyatları neler sunuyor?

Üniversite öğrencileri için düzenlenen kampanya, her yıl eğitim döneminin başında yapılıyor. Öğrenciler, iPad, Mac ve yazılım programları gibi birçok Apple ürününü normal fiyattan daha uygun bir fiyata satın alabiliyor.

Bu indirimlerin yanı sıra, Apple ögrencilerin kalbini nasıl alacağını da çok iyi biliyor. Ögrencileri, indirimli olarak aldıkları ürünlerin yanında bir de hediye ile karşılaşıyor. Apple, üründen ürüne göre farklılık gösteren hediyeleri ögrencilere sunuyor. Örneğin, indirimli fiyat üzerinden iPad alan bir ögrenci, bu iPad’ın yanında Beats Solo 3 Wireless kulaklığı da ücretsiz olarak alabiliyor. Kampanya koşulları dahilinde, bu hediyeyi reddedebilir veya hediyenizi Beats X kulaklığa çevirebiliyorsunuz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski