Anneler Günü Çiçeğinize Kendinizden Bir Parça Eklemeyi Unutmayın!

Anneler günü kapıda! Adettendir bu gün için hediye vermek. Çiçeği burnunda bebek bekleyen genç babalar anneliğin ilk heyecanını yaşayan hamile eşlerine, elbette her yaştan çocuk da annesine hediye alma telaşına düşecek bu aralar. Hediye vermek elbette güzel. Ama hediyelerin en güzeli, kuşkusuz ki bir demet ya da bir saksıda çiçek.

Sevdiklerinize gönderdiğiniz çiçeğe kendinizden bir parça ekleyin!

Çalan kapıyı açınca çiçekçi ile karşılaşmak kimi mutlu etmez ki! Anneler gününde ya da size özel bir günde, doğanın insanlara sunduğu en güzel armağanlardan olan çiçeklerin güzel kokusuyla ve şahane görüntüleriyle mutlu olmaz mısınız! Buketin üzerindeki kartta yazan yazıyı defalarca okumaz, kartı saklamaz mısınız? Www.ciceknet.com, bu güzel ânı, daha da güzelleştirecek bir fırsat sunuyor. Gönderdiğiniz çiçeğe kart yerine sesli, görüntülü ya da videolu mesajınızı da ekleyebiliyorsunuz. Düşünsenize kapıda çiçekçi, size özenle süslenmiş bir buket ya da br saksıda çiçek veriyor. Siz heyecanla buketin arasında kartı ararken size bu jesti yapan ince ruhlu yakınınızın fotoğrafını görüyorsunuz, ya da size özel video mesajı izliyorsunuz ,ya da bir ses kaydı dinliyorsunuz en özelinden... Bu sayede çiçekler zaten özelken, size özel hale geliyor! Sizce de mükemmel bir uygulama değil mi?

Çiçekle birlikte medya mesajı göndermek çok kolay!

2000 yılından bu yana Türkiye'nin dört bir yanına hızla ve özenle çiçek gönderileri yapan www.ciceknet.com'dan seçeceğiniz çiçeklere resimli, sesli ya da videolu mesajınızı ekleyerek sevdiklerinizin özel günlerinde onlara çifte mutluluk yaşatabilirsiniz. Bunun için çiçek siparişinizi verirken sayfanın üst kısmında yer alan “medya mesaj” bölümündeki basit menüden yararlanabilirsiniz. Eğer siparişinizi mobil cihazlarla veriyorsanız anında çekeceğiniz 15 saniyelik görüntüyü, çekeceğiniz fotoğrafı veya ses kaydını kolaylıkla siparişinize ekleyebilirsiniz. Ya da bilgisayarınıza önceden kaydettiğiniz medya dosyalarını da siparişinize ilave edebilirsiniz. Çiçeknet.com, çiçeğinizi ve medya dosyanızı aynı anda karşı tarafa iletecek ve sürprizinizi ikiye katlamış olacaksınız. Sizce de şahane bir fikir değil mi?

Çiçeklerin gücü adına, anneler gününüz şimdiden kutlu ve mutlu olsun...

Not: Bu yazı, www.ciceknet.comsponsorluğunda yazılmıştır. Faydalı olması dileğiyle...Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski